Odżywki i suplementy diety

( ilość produktów: 10 )

Polecane są głównie osobom uprawiającym sport zarówno wyczynowo, jak i rekreacyjnie, ale nie tylko. Tego typu produkty poleca się również osobom dbającym o zdrowie.

W karierze sportowca czy w życiu osób uprawiających sport a także osób dbających o zdrowie podstawą jest zdrowa, dobrze zbilansowana dieta. Aby podkręcić wydolność podczas ćwiczeń, kariery sportowej czy dla uzupełnienia niedoboru składników odżywczych diety – na przykład w witaminy, składniki mineralne – warto stosować odżywki i suplementy diety.

Dotychczas najbardziej polecanymi produktami z tej kategorii są preparaty mineralno-witaminowe, witamina C czy kreatyna. Szczególnie polecamy je sportowcom, ponieważ podczas wysiłku są najbardziej skutecznie i zwykle bezpiecznie wspomagają organizm. To produkty szczególnie przez nas polecane do osiągania celów żywieniowych oraz zachowania optymalnej wydolności fizycznej.

Celem stosowania odżywek i suplementów diety jest głównie uzupełnianie rezerw energetycznych w ustroju, wspomaganie procesów odnowy organizmu i utrzymanie organizmu w stanie odpowiedniego nawodnienia.

Ważne: podczas stosowania odżywek pamiętaj o indywidualnych reakcjach organizmu na przyjmowane suplementy diety. Niestety niekiedy substancje o potwierdzonej skuteczności dla niektórych osób mogą być nieefektywne lub wręcz okazać się, że w przyjmowanych dawkach uczulające.

Po opisywane produkty warto sięgać w ilościach, które nie powodują przekroczenia górnych tolerowanych poziomów spożycia w okresie dużych obciążeń treningowych, podczas redukcji wagi.

Jeśli chcesz spożywać większe dawki terapeutyczne suplementów diety powinieneś, powinnaś robić to wyłącznie pod kontrolą lekarza, w sytuacjach, w których taka potrzeba występuje, na przykład przy niedoborach stwierdzonych w wynikach badań.

Jeśli jesteś sportowcem wyczynowym to warto byś pamiętał też, że w przypadku stosowania odżywek, nawet tych najbardziej bezpiecznych i skutecznych, występuje ryzyko pozytywnego wyniku w badaniach antydopingowych.

Odżywki, suplementy diety polskiej marki 4F

Polska marka 4F dotąd specjalizująca się w sprzedaży odzieży i obuwia w 2021 roku wkroczyła na rynek suplementów diety oraz żywności funkcjonalnej (takiej, która przez odżywienie wykazuje udokumentowany pozytywny wpływ na organizm człowieka). Pod czujnym okiem specjalistów powstały trzy linie produktów 4F FUEL: Regular, PRO i VEGA.

4F FUEL Regular wspiera w codziennym życiu i treningu. 4F FUEL PRO adresowana jest do profesjonalistów, zawodowych sportowców. 4F VEGA odpowiada na coraz modniejsze potrzeby osób, którzy są weganami. W latach 2015-2019 o aż 53% wzrosła ilość odżywek dla sportowców ze sformułowaniem „wegański” – tak podaje Mintel (londyńska firma zajmująca się badaniem rynku).

Odżywki i suplementy diety w sklepie internetowym in:motion

Od 2 sierpnia odżywki, suplementy diety z linii 4F FUEL: Regular i VEGA są w sprzedaży w całej Polsce. Rozbudowując naszą ofertę, podążając za nowościami oraz wsłuchując się w potrzeby Klientów my, jako oficjalny partner marki 4F, również włączyliśmy je do sprzedaży.

Z racji sprzedaży nowej kategorii produktowej w naszym sklepie zakupiliśmy odpowiednio bezpieczne opakowania na nie, stąd już dziś zapraszamy Cię do zamówienia odpowiednio zabezpieczonych, najwyżej jakości odżywek, suplementów diety. Bardzo szybko wysyłamy zamówiony towar! Odbierzesz go wygodnie w domu lub – jak wolisz – w paczkomacie. Przy zakupach do paczkomatu opłaconych z góry w kwocie zakupów 99 zł i więcej – przesyłka jest darmowa!

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 9297 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-01
Szybka realizacja.Polecam!
2023-05-31
Wszystko poszło bardzo sprawnie. Polecam z czystym sumieniem
pixel