🔥 MEGA SPRING SALE | Przeceniamy setki produktów - Zobacz
0,00 zł

Reklamacje

2 lata na reklamację
Odeślij produkt Odpowiedź do 14 dni

Pobierz i wypełnij formularz
reklamacyjny

Pobierz

Spakuj reklamowany produkt
i wyślij na:

inmotion
ul. Jerzmanowska 8
54-519 Wrocław

Na reklamację odpowiemy
możliwie najszybciej,
ale nie później niż 14 dni
od otrzymania produktu.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

1. Reklamacja z tytułu rękojmi.

1.1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego Konsumentem lub podmiotem, o którym mowa w §9 Regulaminu, z tytułu rękojmi obejmującej wady fizyczne i prawne, są określone w ustawie Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.)

1.2. Zawiadomienia o wadach dotyczących Produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@inmotion.pl lub pisemnie na adres: inmotion sp. z o.o. sp.k., ul. Jerzmanowska 8, 54-519 Wrocław.

1.3. W powyższej wiadomości w formie pisemnej lub elektronicznej należy podać jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości oraz dane kontaktowe. Podane informacje znacznie ułatwią i przyspieszą rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę.

1.4. Dla oceny wad fizycznych Produktu, należy go dostarczyć na adres: inmotion sp. z o.o. sp.k., ul. Jerzmanowska 8, 54-519 Wrocław.

1.5. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu, w którym Sprzedawca zapoznał się lub mógł się zapoznać z żądaniem.

1.6. W przypadku reklamacji Klienta będącego Konsumentem lub podmiotem, o którym mowa w § 9 Regulaminu – nierozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni od jej zgłoszenia jest jednoznaczne z jej uwzględnieniem. W związku z uzasadnioną reklamacją Klienta będącego Konsumentem lub podmiotem, o którym mowa w § 9 Regulaminu, Sprzedawca pokrywa koszty odbioru, dostawy i wymiany Produktu na wolny od wad.

1.7. Odpowiedź na reklamację jest przekazywana na papierze lub innym trwałym nośniku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 11924 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Ok wszystko
2024-04-16
szybko i sprawnie P O L E C A M !!
pixel